• Dronco - tarcze do cięcia i szlifowania metalu i kamienia, tarcze listkowe i diamentowe, narzędzia do polerowania
 • Kontakt: bertol@bertol.com.pl

Innowacje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Innowacje w DRONCO

określające normy

Innowacje - nie naśladowane!

DRONCO wśród najbardziej innowacyjnych, a jednocześnie najbardziej zwinnych producentów branży materiałów ściernych. Ciągłe innowacje produktów i optymalizacja istniejących produktów pod względem trwałości, zdolności cięcia, precyzja i zakres stosowania jest naszym celem. Nasza wskazówka jest „co 90 dni nowy produkt”: to prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe we własnym dziale R & D przez we współpracy z wiodącymi szkół wyższych i uniwersytetów. Sukces mówi sam za siebie: Różne zgłoszenia patentowe i uruchomienie świat pierwszy w dziedzinie dodatkowej cienkiej, spawanej laserowo diamentów brzeszczotów lub świat pierwszy „FreeCut”, żywica połączone koło cut-off, niebezpieczny „kick back” efekt zmniejsza (sprawdź szlifierkę), zostały już zrealizowane.

Innowacja jako wytyczna

kopiowanie dobry pomysł nie jest trudne, aby mieć dobry pomysł i ten kontrast do działania już! ekspertyzy produkcja, know-how, odwagę, chęć niekonwencjonalne ścieżki i zdolność do wprowadzania innowacji prawdziwy pomysł na to cechy, które zostały wykonane DRONCO kilkakrotnie już w doskonały z wyróżnieniem pionierów w branży. Jesteśmy partnerem dla pionierskiej technologii szlifowania i cięcia.

Oto wybór naszych innowacji produktowych.

Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów ściernych, narzędzi elektrycznych i pneumatycznych z kontrolą momentu obrotowego. Proponujemy optymalne rozwiązania dla każdej aplikacji.

Latest News

Contact us

 •  

  Chopina 13, Radziejów,
  Polska.

 •  

  (+48) 795 223 977

 •  

  bertol@bertol.com.pl

 •  

  Week Days   : 07:30 – 17:00
  Sunday         : Holiday